Cześć!

Nazywam się Bartłomiej Nawrocki i zapraszam Ciebie wraz z Twoim
pieskiem na profesjonalną sesję fotograficzną. Zastanawiasz się, czy to
dobry pomysł, aby fotografować psa? Oczywiście, że tak. Czworonożni
pupile to ważna część naszego życia.
Pies jest często najlepszym przyjacielem człowieka, dlatego traktujemy
go jak członka rodziny. Kto ma psy, ten wie, jak piękne i mądre są to
zwierzęta i jak bardzo potrafią kochać swoich właścicieli. Chcesz mieć
wspaniałą pamiątkę, która zarazem ozdobi ściany Twego domu? Pozwól mi
uwiecznić na fotografiach charakter Twoich piesków, łączącą Was więź i
chwile wspólnej zabawy. Chętnie wydrukuję dla Ciebie te zdjęcia, abyś
mógł oprawić je w ramki i zawiesić na ścianie albo ustawić nad
kominkiem.

Był sobie chłopiec, który pokochał fotografię i psy…

W wieku 9 lat dostałem w prezencie mój pierwszy aparat fotograficzny. To był radziecki model kompaktowy Smiena 8M. Do dziś wspominam go z sentymentem, bo to dzięki niemu pokochałem fotografowanie.

 

Pamiętam, jak w ciemnym pokoju drżącymi z przejęcia dłońmi zmieniałem klisze. Moim modelem był często przyjaciel z dzieciństwa, kundelek Amik. Już wtedy najbliżsi powtarzali mi z uznaniem „Ty to masz oko”. Czułem, że robię coś niezwykłego, bo utrwalam na papierze ulotne chwile, momenty wzruszeń i piękno zmieniającego się krajobrazu.
Kilkanaście lat później, za mozolnie odłożone pieniądze, kupiłem moją pierwszą lustrzankę cyfrową Canon EOS 400D. To był strzał w dziesiątkę, bo z marką Canon jestem związany do dnia dzisiejszego. Różnica polega tylko na tym, że obecnie korzystam nie z lustrzanek, a z bezlusterkowców.

Teraz to wspaniały fotograf psów

Techniki fotografowania, obsługi aparatu i pracy z modelem uczyłem się na różnych szkoleniach i warsztatach fotograficznych. Brałem udział w wielu konkursach i wielokrotnie byłem nagradzany. Należę do brytyjskiego stowarzyszenia fotografów „The Societies of Photographers„. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję do robienia zdjęć, które pokazują emocje i bliskość człowieka z naturą.

 

Zajmowałem się między innymi fotografią reportażową, portretową i podróżniczą, ale to praca z psami sprawiała mi zawsze najwięcej frajdy. Dlaczego? Zapewne dlatego, że psy to moja druga wielka pasja. Rozumiem te zwierzęta, kocham je, a one odwdzięczają mi się pozując do najlepszych ujęć.

W wolnym czasie spaceruję. Robię zdjęcia przyrodnicze i nakręcam filmy dronem. Dzięki temu znajduję świetne plenery na sesje fotograficzne.

Zapraszam Cię do obejrzenia mojego portfolio. Popatrz i pomyśl, czy Twój pies zasługuje na równie piękne zdjęcia? No pewnie, że tak!

Aktualnie jestem: